ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 листопада 1999 року N 603

Про заходи щодо упорядкування реалізації рухомого майна в рахунок погашення податкової заборгованості

З метою упорядкування реалізації рухомого майна, яке знаходиться в податковій заставі, забезпечення ринкового ціноутворення при визначенні ціни на майно, товари та послуги, які реалізуються в рахунок погашення податкової заборгованості на конкурсних засадах через біржі, наказую:

1. Установити, що починаючи з 1 грудня 1999 р. реалізація рухомого майна та товарних партій продукції в рахунок погашення податкової заборгованості (окрім дрібних партій товарів народного споживання, які реалізуються через роздрібну торгівлю) здійснюється виключно через мережу уповноважених товарних бірж, визначених Державною податковою адміністрацією України на конкурсній основі, або організаціями, уповноваженими Кабінетом Міністрів України на умовах попередньої оплати.

2. Затвердити "Умови проведення конкурсу з визначення уповноважених товарних бірж, яких Державна податкова адміністрація України уповноважує реалізовувати рухоме майно та товарні партії продукції в рахунок погашення податкової заборгованості", згідно з додатком 1.