КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 серпня 1997 р. N 848

Київ

Про Концепцію розвитку біржового ринку сільськогосподарської продукції

З метою розвитку біржового сільськогосподарського ринку в Україні та на часткову зміну пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1995 р. N 916 "Про прискорення організації біржового сільськогосподарського ринку" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Схвалити розроблену Міністерством агропромислового комплексу та Українською аграрною біржею Концепцію розвитку біржового ринку сільськогосподарської продукції (додається) та пропозиції Державної комісії з питань організації біржового сільськогосподарського ринку стосовно доцільності закупівель сільськогосподарської продукції за державним замовленням, у тому числі для державного резерву, та реалізації сільськогосподарської продукції із державних ресурсів, у тому числі з державного резерву, лише на біржовому товарному ринку.

2. Міністерству агропромислового комплексу, Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Міністерству юстиції, Державній акціонерній компанії "Хліб України" разом з Українською аграрною біржею:

в місячний термін розробити і затвердити відповідний механізм формування державного замовлення на сільськогосподарську продукцію та її реалізації з державних ресурсів через біржовий товарний ринок;